Kakve kupaće kostime ovog ljeta nose supermodeli?

Izvor: Azra Pregledano: 15 Postavljeno

Ako ste u potrazi za savršenim kupaćim kostimom, mogli bi vam pomoći upravo supermodeli. Emily Ratajkowski i Candice Swanepoel neumorno na Instagramu reklamiraju vlastite linije kupaćih kostima, dok Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner, Bella Hadid i druge poznate manekenke jednostavno dijele fotografije s odmora koje nam također služe kao inspiracija. Kako nositi kupaći kostim u trudnoći najbolje zna Chanel Iman, dok je Lily Aldridge savršen primjer kako ovog ljeta nositi retro modele kupaćih kostima. U nastavku otkrijte kako supermodeli ovog ljeta nosi kupaće ksotime i inspirirajte se. Grow baby bump grow A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on Jun 3, 2018 at 12:15pm PDT Didn’t last long…. A post shared by Adwoa Aboah (@adwoaaboah) on Apr 14, 2018 at 3:33am PDT Dreaming of the beach🌴🤗🐚 A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on May 27, 2018 at 4:07pm PDT 🍓🍓🍓 A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on May 25, 2018 at 4:32pm PDT Hmmmm Where should I go this summer? 🤔 A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on May 15, 2018 at 11:33am PDT Happy Monday 😁 🍇🍉🍓🍐🍊 A post shared by Magdalena Frackowiak 🕊 (@frackowiakmagdalena) on Jun 4, 2018 at 12:58am PDT two is company A post shared by 🦋 (@bellahadid) on May 26, 2018 at 8:54am PDT Bronze 🐰 @beachbunnyswimwear @amberlyvalentine @angela_chittenden A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on May 20, 2018 at 7:29am PDT cute but she’ll rip your face off A post shared by Kendall (@kendalljenner) on May 28, 2018 at 3:15pm PDT why isn’t this rn A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jun 4, 2018 at 6:44am PDT ☀️☀️ A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on May 27, 2018 at 11:05am PDT Eclipse by @tropicofc 🖤 A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on May 22, 2018 at 5:08am PDT


The post Kakve kupaće kostime ovog ljeta nose supermodeli? appeared first on Azra Magazin.

nastavi čitati...

Prijavi se Od ovog trenutka čitaj samo ono što želiš! Ime i prezime
E-mail

ili
Facebook prijava
Registruj se Od danas čitaj pametnije! Email
E-mail

ili
Facebook prijava
Prilikom registracije prihvataš uslove korištenja i pravila o privatnosti. Uslovi korištenja.
Kontakt Popuni formular i kontaktiraj nas. Ime i prezime E-mail
Title Category
Message