back to top

KK Basket Živinice:Pobjeda u Travniku

kk basket živinice:pobjeda u travniku

Ekipa KK Basket Živinice  je minulog vikenda igrala protiv  KK Bersellum iz Turbeta.Mada je bila oslabljena neigranjem čak 5 igrača,  momci koji su bili tu,  pružili su svoj maksimum i donijeli nam novu pobjedu sa gostovanja u Travniku, gdje je i odigran ovaj košarkaški meč.

Od početka smo nametnuli svoj stil igre i postepeno povećavali prednost iz četvrtine u četvrtinu, krajnji rezultat je glasio 64:117.

Ono što nas iznimno raduje jeste da je naš pionir Ibrahimović (2009) upisao svoje prve poene u seniorskoj košarci.Gostima hvala na gostoprimstvu kao i na fer i korektnoj igri i želimo im sreću u nastavku sezone. Mi se vraćamo treninzima i pripremama za narednu utakmicu, kada nam kući dolazi ekipa iz Bihaća.

Učinak naših košarkaša:Mazalović 38p 15sk, Meštrić 23p (7 trojki), Korkutović 21p 15as, Pepić 25p 13sk, Mujkanović 5p, Mahmutović 3p i Ibrahimović 2p./A.Meštrić/