Home Živinice ESH GROUP d.o.o. Poslovna zona Ciljuge II:Oglas za posao

ESH GROUP d.o.o. Poslovna zona Ciljuge II:Oglas za posao

0

ESH GROUP d.o.o. Poslovna zona Ciljuge II Tel: +387 35 951 954 office@eshgroup.ba
Modular Construction 75270 Zivinice, BiH JIB: 4600527190004
www.eshgroup.ba
OGLAS ZA POSAO-GRAĐEVINSKI INŽINJER (M/Ž) i INŽINJER ARHITEKTURE (M/Ž)
Opis posla:
• Koordinacija sa voditeljem projekta
• Koordinacija između bh proizvođača i voditelja projekta
• Pratiti napredak projekta i redovno izvještavanje voditelja projekta
• Prepoznavanje mogućih rizika i unaprijed otklanjanje istih
• Redovno održavanje projektne dokumentacije
• Po potrebi rješavati administrativne poslove
Uvjeti:
• VSS Diplomirani inžinjer građevinarstva/Master građevinarstva/Bachelor
građevinarstva
arhitekture
• Poželjno poznavanje programa Tower, AutoCad, ArmCad, 3Dmaxs, Revit i
• Komunikativnost
• Radno iskustvo poželjno, nije obavezno
• Poznavanje engleskog jezika
• Vozačka B dozvola
• Poznavanje Microsoft Office paketa
• Organizacijske vještine
• Sposobnost brzog rješavanja problema i donošenja odluka

Nudimo:
▪ Ugovor o radu na određeno/neodređeno vrijeme
▪ Mogućnost stalnog zaposlenja, napredovanja i stalne dodatne edukacije
▪ Ostale naknade po dogovoru
▪ Dinamična sredina za rad i razvoj
Mjesto rada:
• Živinice
Prijave uz CV (na bosanskom i engleskom jeziku) slati na e-mail: info@eshgroup.ba
fiesta@stayatlina.com

www.zivinice.ba