back to top

KBS Šotokan:Uspjeh na 4.kolu Karate lige Tuzlanske regije

kbs šotokan:uspjeh na 4.kolu karate lige tuzlanske regije

U nedjelju, 2. jula, u Gradskoj dvorani u Živinicama, u tehničkoj organizaciji KBS Seiken, održano je 4.kolo Karate lige Tuzlanske regije u uzrasnim kategorijama djeca od 6 do 13 godina, kadeti i juniori i seniori kate i borbe pojedinačno i ekipno.

Na ovom takmičenju učešće je uzelo 18 klubova sa 400 takmičara .Za Karate klub Šotokan nastupilo je 32 takmičara u pojedinačnim i ekipnim kategorijama u borbama i katama. Naši takmičari su ostvarili dobar rezultat osvojivši: 7 zlatnih, 12 srebrenih i 8 bronzanih medalja.

Po broju osvojenih bodova na 4.kolu karate klub Šotokan zauzeo je treće mjesto.Zlatne medalje osvojili su Ćasurović Anida , Mušić Advija,Mušić Admir,Salkanović Dženeta,Dedić Emir,Pašić Belma i ekipa dječaci borbe 12 /13 godina

Srebrene medalje osvojili su: Bojić Adna,Ćasurović Džemal dvije medalje u katama i borbama, Mušanović Emrah,Jašrević Elnur,Mustafić Amir,Mustafić Ajla,Durić Amila,Šljivić Halima,borbe ekipno kadeti,Borbe ekipno juniorke i borbe ekipno djevojčice 12/13 godina

Bronzane medalje osvojili su:Halilović Eldina, Kenan Mandalović,Kamberović Mubin,Mustafić Mirza,Durić Emina,Jašarević Senad i ekipa dječaci 10/11 godina u borbama.

Svim ostalim takmičarima koji na ovom kolu lige nisu osvojili medlju želimo puno sportske sreći i da na sledećem takmičenju i oni se popnu na pobjedničko postoljeZahvaljujemo se ovim putem podršci Grada Živinice, roditelja naših članova bez kojih ne bi bilo moguće ostvariti ovako dobre rezultate i našem sponzoru ATRIUS PROJEKT .Sve čestitke i domaćinu KBS Seiken na odličnoj orgnizaciji 4.kola karate lige tuzlanske regije.

Naravno za sve uspjehe i takmičarske rezultate zaslužni su i naši treneri:Bojić Ahmo,Mušić Advija i Ćasurović Emrah./Tim za medije/